Inventar

Shitet nga: Patris Hoxha 03 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Tre friza per pije dy vitrina frigo 1 vitrin termo edhe 12 tavolina me karrige mund te kontaktoni ne 045 548 878 dhe 044 114 322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim