Inventare

Shitet nga: Shkelzen 01 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten separet te pershtatshme per perdorim ne shitore, markete dhe butiqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim