Inventari per Argjentari dhe artari

Shitet nga: Fitim 16 Maj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet Inventari komplet per Argjentari apo ndonje byzheteri i kompletuar per ma teper kontaktoni ne numer dhe viber +37744121761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim