Invertar per market rafte komplet

Shitet nga: arben 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes invertarin per market
25 metra rafta te murit deri 50kg mbajn pesh siq shihet ne foto sheqeri..
6 metra te mesit
raftat per pem perime,
nje raft i Coca coles per pije
2 friza te pijeve
2 me ngrimje te thell.
raftin e bukes si dhe disa rafta tjer ne depo jan...
Arka e marume nga druri eshte siq e shihni ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim