Invertar per market

Shitet nga: Valmir 25 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes invertarin dhe frizat per market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim