Invertarin per butik

Shitet nga: Kastriot 05 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Per me ahume informata mund te kontaktoni permes emailit dhe numrit te telefonit.
Faleminderit per mirekuptimin.Jeni te mireseardhur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim