Kukulla per butik

Shitet nga: ... 24 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes 11 kukulla te bardha per femra te gjata ,5 kukulla ngjyr kafe te medha per femra te gjata,16 kukulla te eperme per femra,21 kukulla per mashkuj pjesa e eperme,5 kukulla te poshtme per meshkuj dhe 5 kukulla te poshtme per femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim