Makinat per prodhimin e Petëve për pite dhe të n..

Shitet nga: Feti 03 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten makinat për prodhimin dhe pjekjen e Petëve për pite për firma
Mund të kontaktoni ne numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim