Ndrrim Reklama ndricuese dhe Grepa per rafte

Shitet nga: Ylli 17 Dhj 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten elementet e rafteve te firmes se njohur Gjermane TEGOMETALL.
1. Reklama me ndricim - Gjendja pothuajse te ri, 40 euro/cope (Cmimi i blerjes ~120 euro), Ne total jane 4 metra.

2. Polica per rafte, 15€ copa ne total jane 3 cope.

3. Grepa dimenzione dhe dizajne te ndryshme cmimi 0.30 deri 0.60 euro/cope.

Per cdo informacion shtese telefon ose viber + 377 44 154 767 prej ores 10:00h deri 22:00h.

Ndrim me ndonje pick up ose kerr te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim