Paisje per market

Shitet nga: arben 16 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe

program dhe kompjuter + printer +skaner
450e
Si dhe kamerat i kemi mudn te bisedojm per Qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim