Paisje per market komplet

Shitet nga: arben 23 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Invertar per market deri 85m2 komplet ...
pa program dhe kompjuter + printer 1850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim