Peshore digjitale me barkod

Shitet nga: Global Electronics 19 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Peshore digjitale me barkod

Peshorja memoron deri 4000 PLU,
Posedon sofwerin per menaxhim te artikujve
Lidhet ne rrjet permes TCP/IP
Ne cmim perfshihet montimi, instalimi dhe lidhja me programin e shitjes.

Peshorja eshte e lejuar nga MTI

Per me shume info. www.ge-ks.net



Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim