Peshore digjitale

Shitet nga: Global Electronics 19 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Peshore Elektronike

Ngarkesa maksimale: 15Kg dhe 30 Kg
Display LCD
2000 PLU dhe 18 PLU te shpejta
Mundesi lidhje me printer te tiketave
Mundesi te numerimit te sendeve
Adapter 12V
Bateri 6V 4Ah
Punon ne temperature -10 C deri +40 C
Tipi i aprovuar nga MTI
Produkt Europe, CE
Garancioni 1 vit

Per me shume info. www.ge-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim