RAFTA NGA METALI

Shitet nga: hamdia 15 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
RAFTA NGA METALI SHUM TE SIGURT DHE TE PERSHTATSHUM


me shum info Viber 045909665Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim