RAFTA NGA METALI

Shitet nga: hamdia 03 Jan 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
RAFTA NGA METALI SHUM TE SIGURT DHE TE PERSHTATSHUM


me shum info Viber 044-456 333Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim