RAFTA PER MARKET

Shitet nga: Flamur 20 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftat per market ne gjendje shume te mire. Raftat jane ne gjatesi prej 10 m. Cmimi per meter eshte 60 euro.

Gjithashtu shitet edhe pjesa tjeter e inventarit per market: 2 frigorifera per pije, rafti i bukeve, tavolina e shitjes dhe kasa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim