Raft per pem dhe perime

Shitet nga: xXx 07 Krr 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Rafti esht i punuar me dor

044/360-116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim