Rafta Rafte dhe Frigorifera Friza

Shitet nga: AB concept 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Bejme shitjen dhe montimin e Rafteve dhe Frigoriferave te Reja dhe te perdorur (komplet paisje) per marketa, restaurante, butiqe, depo te ndryshme (te gjitha llojet e dyqaneve).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim