Rafta per market

Shitet nga: denisi 26 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shesim komplet raftat per market

Rafta te mesit 26m
ka 90e metri
Keta te mesit jane kater copa ka kater metre
dhe dy copa ka pes metra
Qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim