Rafta per market

Shitet nga: Mersime Ademi 18 Sht 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Skaneri i barkodeve 210€
Si dhe leshoj marketin 100m2 me qera ne treg te gjelbert afer RTK' së.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim