Rafta rrjet per dyqane

Shitet nga: Hysnije 07 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes 6 rafta rrjet per dyqane te qerapave,byzheteris etj
Rafta jane rrjete e bardhe dhe jane perdorur vetem 8 muaj dhe tani lokali eshte mbyllur.
Rafat jane shum te rinje dhe cimim i tyre eshte 10 euro per cope dmth 60 euro totali per 6 raftave.
Mundeni ti shini foto ne e raftave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim