Rafta te posaardhur nga franca

Shitet nga: Besim 30 Gsh 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Kane led drita posht dhe lart
Kan kushtuar 2500euro
Sapo kanardhur nga franca por nuk po na pershtatet per lokalin ton prandaj duam ti shesim jane 4 rafta dimenzionet:80x60 dhe lartesia 2.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim