Raftat Sanitari Frigorifer

Shitet nga: Lori 01 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes Raftat, Frigorifer dhe sanitari per Market.Raftat jan 10 Metra katror shum pak te perdorur qmimi per rafta 400 , Frigoriferi 200.

Pres Bleres Serioz Cmimi i Fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim