Raftat per market butik

Shitet nga: Veton 26 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes raftat per market butik 7.8meter gjatsi,plus dy rath rumullak dhe nje te drejt per varse teshav,plus 7 shtylla muri per varse teshav per butik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim