Rafte dhe kukulla per dyqane

Shitet nga: aida 13 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftet per dyqan dhe kukullat mashkuj dhe femra.
cmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim