Rafte metali kualitative

Shitet nga: Lavdim 05 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftet e metalit te cilat jane perdorur rreth 2 vite. Jane prodhim turk dhe kualitet shume i mire. Raftet mund te perdoren edhe si rafte te veqanta ( ujdhesa apo pozicion sekondar ) dhe ne kete forme, mund te reklamohen produktet ne te dyja anet e raftit. Mund te perdoren edhe si nje varg raftesh.
Blerja per cope rafti me nje balline reklamimi eshte 90 Euro. Ne blerjen e gjithe kompletit ( 5 rafte ) si ne foto, cmimi mund te negocohet. Pjese shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim