Rafte per lokal ushqimor dhe raft ftohes .

Shitet nga: Eron Shabani 01 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Rafte per lokale dhe dhe raft ftohes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim