SHITET NJI RAFT I MESIT DHE NJE RAFT MBAJTES

Shitet nga: Aferdita 21 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten dy rafta per shitore prodhim i serbijes jane me material shume te forte. Kam edhe nje rafte prodhim i kines ai eshte me lire sepse materiali i tij eshte pak ma i dobet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim