Shiten raftet e shitores dhe dy friza

Shitet nga: Valon 17 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftet dhe dy friza per shitore, me çmim te volitshem. Per me shume informata me kontaktoni ne nr. e telefonit: 044 651335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim