Shitet urgjentisht Invertar per Market

Shitet nga: Shefqet 04 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Invertar per market ( rafta dhe frigorifer per mish )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim