Shtandera për tekstil dhe gjëra të ndryshme.

Shitet nga: Afrim 04 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shtandera për tekstil dhe gjëra të ndryshme.

Importuar nga Zvicrra.

Material INOX marka Weissman kualitet i lart dhe shumë opcional.
Këmbë janë + 26 copa kurse aksesor të ndryshëm ka me qindra.

Qmimi shumë i volitshëm..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim