Skaner multiline per lexim te barkodeve

Shitet nga: Global Electronics 25 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Skaner multiline per lexim te barkodave, per markete dhe veprimtari tjera.

20 linja te skanimit, 5 drejtime, 650nm laser, 1500 skanime/sekond, USB

Per me shume:

http://www.ocominc.com/products/OCBS-T009-new-high-quality-desktop-omni-barcode-scanner.html#.Ve_w4xGqqko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim