URGJENT SHITET Inventar per byzhuteri.

Shitet nga: Shitet 08 Maj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet komplet inventari per byzhuteri si dhe byzhuteri..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim