inventar per butik

Shitet nga: mentori 12 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes rrafte per butik dhe kuklla per femra urgjent me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim