prishtine

Shitet nga: eleonora 15 Jan 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shitet inventari KOMPLET, ne gjendje shume te mire
materiali Mediapan dhe xham,
permasat: Vitrina 1 / 1,85 x 2,10
Vitrina 2/ 1,20 x 2,10
Nese jeni Te interesuar, Inventarin mund Ta shihni & personalisht, pasi Te me kontaktoni ne numrin e lartshenuar.
cmimi me marveshje....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim