shes inventar per butik

Shitet nga: dritoni 09 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes inventar per butik per 150m dhe asht firmes italijane dhe asht inventar i terranoves dhe asht komplet .gjithashty shesim edhe fingerat metalit firmes kalliop.dhe alarma per rroba dhe jon qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim