shes inventarin per butik

Shitet nga: dritoni 17 Jan 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes inventar per butik komplet per150m dhe jon paisje italjane shes edhe alarma per rroba dhe fingera te aluminit firmes kaliop dhe me qmime te volitshme shes edhe rroba firmes terranova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim