Aparat per Kafe Vending

Shitet nga: DRZ BAU 27 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

349 EUR   990 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Aparat per kafe te shpejt , ne zyre dhe ne rruge ,eshte produkt italian ,mund te bleni te gjitha me lokacion biznesi ne pika shume te mira ne qytetin e Prishtines , ose mund te bleni nje nga nje .

Posedon : Machiato ,QAJ , QOKOLLAD , EKSPRESO SHKURT , EKSPRESO TE GJATE , MOKACHINO , KAPOCHINO ITALIAN .
KA TE INTEGRUAR SISTEMIN E PARAVE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim