DY REKLAMA ME NDRIQIM

Shitet nga: 049 101 488 22 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shes dy reklama me ndriqim jon te mira dhe shume pak te perdorura, shkronjat mund ti heqi . Dimensionet e reklamave jan (200 x 60 cm).
Pres vetem blers serioz , numrat per kontakt:
Tel: 045/357-125 si dhe 049/101-488
Viber : +38649101488.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim