FOTOKOPJE CANON 6216, boj edhe ndrrim

Shitet nga: Fotokopje Dje 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shitet fotokopjues i tipit CANON 6216. Fotokopja eshte shume pak e perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt, fotokopjon ne formatin A4 dhe A3. Boj edhe nderrim ne ndonje sen qe me konvenon.

Librari, fotokopje, fotokopjues, leter, fotokopjim, libraria etj.Foto kopjues, foto kopje, fotokopjim, foto kopjim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim