FOTOKOPJE CANON 6216 fotokopjon A3 dhe A4

Shitet nga: Fotokopje 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shitet fotokopjues i tipit CANON 6216. Fotokopja eshte shume pak e perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt, fotokopjon ne formatin A4 dhe A3.

Kontakti:
044/140-901

Foto kopjues, foto kopje, fotokopjim, foto kopjim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim