Fotokopje/printera, servisim, tonera dhe pjese!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Astronik 29 Dhj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Astronik-distributor i autorizuar i Toshiba-s. Brendet Ricoh, Toshiba dhe HP. Fotokopje/printera, servisim me staf te certifikuar ne Zvicerr, tonere dhe pjese te tyre. Per secilin aparat ofrojme garancion. Ndodhemi ne Prishtine-Germi pak para rampes ne anen e majte. Transporti dhe instalimi falas ne gjithe Kosoven. Eja ose thirr ne 045 504 305 #UleKoston #PrintingSolutions
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim