Inventare per zyre

Shitet nga: Ersan 19 Dhj 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Sic mund ti shihni ne foto, jane porositur vecanerisht per kete zyre, mirepo kemi nevoj per zyre me te medha dhe do te zhvendosemi nga kjo zyre dhe na duhet me e shit inventarin.

2x Tavolina forma L sic shihen ne foto
1x Dollap i madh me 4 Fjoka
1x Varese per pallta
1x raft i madh
1x tavoline per mledhje e vogel
3x tavolina per pune
1x tavoline e vogel

Te interesuarit ju lutem kontaktoni ne e-mail ose telefon gjdo dite nga ora 8:00 deri 18:00 diteve te punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim