KIMIKA PER ZYRE

Shitet nga: Arben 06 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   1,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shiten kimikat te pershtatshme per xhep,mund te vendsohet edhe bexhi,dhe qelesat,me litar llastiku,per zyre, te ri te paperdorur ,ngjyra te ndryshme,
Cmimi me pakic 1.50 euro
cmimi me shumice 1.00 euro
info 044760094
viber +37744760094
foto e kimikut eshte ky
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim