Karrige dhe tavolinë per zyre

Shitet nga: Azemi 31 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

189 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Karriga esht e re , tavolina esht shum pak e perdorur, çmimi është 189€ Por esht i diskutushem. Arsyeja e shitjes është se kam ndrru lokacionin e Zyres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim