Printer XEROX DC 240 / Laminator / Thikë për letër

Shitet nga: Xerox 18 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shes printerin Xerox DC 240, laminator A4 si dhe thiken per prerjen e letres me dimensione 30x45.
Cmimi 2000 €. Shiten komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim