Shitet inventari per Internet , Call center etj.

Shitet nga: s. 20 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR   3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shitet urgjent inventari:
10 Kompjutera me kapacitet shum te mir.
10 Tavolina per kompjutera.
3 Tavolina te tjera.
12 Karrike.
10 Degjojse.
2 Fotele.
1 Swich 24 porte.
1 modem WIF
1 Printer HP
70 m2 Tepison
Kablla te internetit per te gjith kompjuteret si dhe kablla vazhduese per te gjith kumpjuteret.
Te gjitha paisjet jan 1 muaj te perdorura.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim