TERMO 3.5 NXEMESE

Shitet nga: alush 12 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
SHITET TERMO ELEKTRIKE DY DHE TREFAZOR NE GJENDJE TE MIRE ESHT PAK I PERDORUR

ELIND3.5kw. L 044257840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim