Tavolin Recepsioni dhe Tavolin pune

Shitet nga: xxxxx 13 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shes Tavolin Recepsioni ngjyr e bardh ne formen L,perafersisht 1.80X1.60 si dhe tavolin pune ngjyr e bardh(shih foto).
Jane shume ne gjendje te mire,pothuajse te reja.Qmimi eshte shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim