Tavoline me ndriqim

Shitet nga: Afron Orana 02 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Tavolina ka keto specifika:
Madhesia: 90x130 cm
Lartesia: 90 deri 120cm (sipas nevojes mund te ulet dhe ngritet)
Ka pese drita neoni qe mund te ndizen nga dy, tri ose pese.
Pjesa e eperme mund te kthehet pjerrtas per te qene me e pershtatshme per pune.

Eshte perdorur nje kohe ne shtypshkronje dhe per momentin perdoret per punime ne arkitekture.

Tavolina gjendet ne qender te qytetit, afer lokalit Soma (Shih harten)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim